Automatyczne Nawadnianie

Przykładowe zdjęcia z galerii

Systemy Automatycznego Nawadniania

 

 Posiadanie ogrodu wymaga szeregu zabiegów związanych z jego pielęgnacją. Prace te, chociażby nawadnianie są często bardzo czasochłonne, dlatego warto przemyśleć nowoczesne rozwiązania.

 

  Zamiast poświęcać czas na wielogodzinne podlewanie przy pomocy węża ogrodowego, warto zlecić zainstalowanie komfortowego i wygodnego systemu automatycznego nawadniania a zaoszczędzony czas przeznaczyć na przyjemności. Zaprogramowane czujniki i zraszacze zapewnią roślinom odpowiednią ilość wody, dzięki czemu Wasz ogród będzie utrzymany w rozkwicie, nawet podczas długotrwałej nieobecności. System pozwoli Wam nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pieniądze.

 

  Specjalizujemy się w instalacjach nawadniających zarówno ogrody prywatne, jak i tereny użyteczności publicznej zapewniając rzetelność, terminowość i atrakcyjne ceny. Prowadzimy sprzedaż, montaż jak i serwis pogwarancyjny. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty liderów na światowym rynku nawadniania Rain Bird, HUNTER. W ofercie posiadamy pełny asortyment potrzebny do budowy zautomatyzowanego systemu nawadniania jak i oczek wodnych.

  Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji. Przy zakupie systemu, projekt gratis.

 

Wychodzimy z założenia, że nie warto pozornie oszczędzać na materiale, bo to zazwyczaj długo odbija się czkawką bo ani Wam klientom nie jest na rękę ciągle zgłaszać awarie tak i nam montażystom nie jest na rękę cokolwiek poprawiać. Używając jedynie sprawdzonych komponentów mamy pewność, że nic poprawiać nie będziemy musieli.


Cena systemu nawadniania nie jest stała więc każdy kosztorys jest oparty na wielu czynnikach takich jak:

 -Wielkość ogrodu / terenu zielonego
- Zróżnicowanie terenu

- Stopień zaawansowania elektroniki (Czujniki deszczu, stacje pogodowe)
- Źródło wody co łączy się z innymi ciśnieniami i wydatkami wody (Pompa, studnia, wodociąg)


Najlepiej budować system na etapie budowy ogrodu, jednak nie jest to konieczność i już w kilka/kilkanaście dni po instalacji systemu nie widać różnicy.
Zapraszamy do współpracy.


 

2010-2014 Jarosław Bolszaków Home & Garden - wypasionyogrod.pl - Kontakt stat4u