Firma HOME&GARDEN od początku swej działalności trudni się głównie produkcją najwyższej jakości trawników rolowanych. Jednak miłość do przyrody i niesamowita frajda z jej tworzenia spowodowała, że zechcieliśmy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielić z Państwem także w terenie.


Trzonem firmy jest produkcja, ale także szeroko pojęte usługi z zielenią związane. Ponadto naszą chlubą jest kompleksowa budowa tarasów i elewacji drewnianych.


Prace prowadzimy począwszy od przygotowania dokumentacji projektowej, rekultywacji, prace ziemne związane z niwelacją i kształtowaniem terenu oraz wszelką infrastrukturą podziemną i naziemną, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania ogrodu i jego otoczenia.


Jak widać, misją naszej firmy jest kompleksowa realizacja zlecenia, począwszy od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo na serwisie kończąc.


Staramy się, aby każdy kolejny projekt nas rozwijał, a Państwu dawał po prostu szczere zadowolenie z wykonanej usługi.


W realizacji projektów wykorzystujemy jedynie sprawdzone komponenty uznanych producentów, nie uznając półśrodków. Zapewniamy rzetelność, terminowość, optymalną cenę oraz miłą atmosferę pracy. Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji.


Nasza oferta usługowa kierowana jest do mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i okolic, jednak sprzedaż trawników prowadzimy na terenie całego kraju.


Do zobaczenia w Waszych ogrodach :)


 

2009-2015 Home & Garden - Jarosław Bolszaków stat4u